REKLAMA
Lucas Tour

Pracowity początek tygodnia jasielskich policjantów. Wypadek w Bieździadce, potrącenie pieszego w Brzyskach

JASŁO/ PODKARPACIE. Początek tygodnia zaczął się bardzo pracowicie dla jasielskich policjantów. W Bieździadce, 54-letnia kobieta straciła panowanie nad autem, uderzyła w betonowy przepust i dachowała. Natomiast w Brzyskach potrącono 58-letniego pieszego. 

Policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego w Bieździadce. 54-letnia kobieta, kierując volkswagenem polo na prostym odcinku drogi, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.  Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem, 54-letnia mieszkanka gminy Kołaczyce, jechał drogą powiatową w kierunku Kołaczyc. W Bieździadce na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z jezdni do przydrożnego rowu. Pojazd uderzył w betonowy przepust i dachował. Kierująca z poważnymi obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.
Interweniujący policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

487616809

W niedzielę w Brzyskach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowego lanosa i osoby pieszej. Będący w stanie nietrzeźwości 58-letni mężczyzna został potrącony przez samochód. Z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Do wypadku doszło w minioną niedzielę w Brzyskach, po godz. 1 w nocy. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 20-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce jechał osobowym lanosem drogą powiatową z Błażkowej w kierunku Jasła.

W Brzyskach na prostym odcinku drogi potrącił pieszego, który nagle wszedł na jezdnię. W wyniku zderzenia potrącony mężczyzna, 58-letni mieszkaniec gminy Brzyska, z obrażeniami trafił do szpitala. Był pijany, policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 1,8 promila alkoholu. Kierowca lanosa był trzeźwy. Zarówno on, jak i pasażerowie nie odnieśli obrażeń.

Interweniujący policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.
861068837

KPP Jasło 

27-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)