REKLAMA
Lucas Tour

REGION. Uderzyła w betonowy przepust. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

REGION. Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w Osobnicy. Na drodze powiatowej, kierująca citroenem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi uderzając w betonowy przepust.

303-252679

Dzisiaj około godziny 6, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowani do miejscowości Osobnica, gdzie według zgłoszenia doszło do groźnie wypadku. Mundurowi ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia. Wynika z nich, że kierująca osobowym citroenem, jadąc drogą powiatową w kierunku Trzcinicy, najprawdopodobniej na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad samochodem i zjechała z jezdni do przydrożnego rowu. Kierowany przez nią pojazd uderzył w betonowy przepust i przewrócił się na bok.

W wypadku ucierpiała kierująca samochodem 53-latka. Kobieta z obrażeniami została przetransportowana do jasielskiego szpitala.

303-252680

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i szczególną ostrożność. Dostosujmy prędkość do warunków ruchu, pamiętajmy, że w okresie zimowym jezdnie często są zmrożone i śliskie. Zwolnijmy i dajmy sobie więcej czasu na reakcję.

303-252681

źródło: KPP Jasło 


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)