REKLAMA

Roztańczone „andrzejki” w Jasielskim Domu Kultury

JASŁO / PODKARPACIE. Andrzejkowe Spotkania Taneczne organizowane są już po raz szesnasty przez Jasielski Dom Kultury. W tym roku impreza odbędzie się 26 listopada w sali widowiskowej JDK. 

Jak co roku, prezentować mogą się zespoły, duety oraz soliści w trzech kategoriach wiekowych 7-11, 12-15, 16 lat i więcej. – Celem Andrzejkowych Spotkań Tanecznych jest m.in. prezentacja dorobku artystycznego uczestników konkursu, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z zespołami tanecznymi, upowszechnianie tańca jako sposobu rozwoju własnej osobowości i propagowanie zasad fair play wśród młodzieży – mówi Katarzyna Korona, instruktor tańca w Jasielskim Domu Kultury, organizator AST.

Jury oceniać będzie choreografię, dobór repertuaru, muzyki i kostiumów, technikę tańca oraz ogólny wyraz artystyczny. Nagrody zostaną przyznane w poszczególnych kategoriach wiekowych i tanecznych za I, II i III miejsce. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki za udział w XVI Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych.

Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Korona, tel. 13 44 315 65, 668 167 826, e-mail: taniec.jdk@gmail.com

AST_2016

JDK

25-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.