REKLAMA
Lucas Tour

Ścianki plenerowe

W dzisiejszych czasach, działalność marketingowa jest bardzo ważnym elementem każdej firmy, która chce odnieść sukces w swojej branży. Wśród wielu form przekazu swojej oferty szczególną uwagę zwraca na siebie reklama outdoorowa, czyli taka, z którą spotykamy się poza mieszkaniem, domem, siedzibą firmy lub urzędów, w odpowiednich miejscach na zewnątrz, gdzie nasz przekaz ma szansę dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

390431-B1

Ciężko sobie wyobrazić lepszą formę reklamy niż ścianki plenerowe na wszelkiego rodzaju iventach, spotkaniach służbowych lub targach firmowych organizowanych poza budynkami. Jeśli jesteśmy osobami, które właśnie otworzyły swoją działalność, lub chcemy rozkręcić już działającą firmę na szerszą skalę, ścianki plenerowe pomogą nam w szybki i łatwy sposób trafić do potencjalnych klientów. Prezentowane w ściankach plenerowych plakaty od dawna doceniane są dzięki swojej prostocie, jak również przez to, że wybór wzorów i motywów użytych do druku jest wręcz nieograniczony. Odpowiednie umieszczenie plakatów, oraz dobrze przemyślana i zaprojektowana grafika w nich zawarta stworzy ze ścianki plenerowej estetyczną prezentację wizualną w formie ciągów ekspozycyjnych. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją nośników informacji wizualnej.

390425-B1

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, produkujemy szeroki wybór ścianek plenerowych, w naszej ofercie posiadamy miedzy innymi:

  • Ścianki plenerowe z gablotami
  • Ścianki plenerowe z tablicami na wsuw
  • Ścianki plenerowe pod grafikę samoprzylepną
  • Ścianki zewnętrzne z tablicami zatrzaskowymi owz

Ścianki plenerowe sprawdzają się również jako wystawa, szczególnie w okresie letnim, kiedy siedzący w ogródkach restauracji potencjalni klienci zwracają uwagę na otoczenie, w które idealnie wpisują się ścianki plenerowe. Wyeksponowane w odpowiednim miejscu ścianki plenerowe przykują uwagę do oferty firmy poza wnętrzem lokalu, dodatkowo stworzą drogowskaz wskazując miejsce siedziby i interesujących nas produktów z prezentacji wizualnej. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

390405-B1

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

13-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook