REKLAMA

Śmierć w bieszczadzkim lesie. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo (ZDJĘCIA)

MUCZNE / PODKARPACIE. Ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR interweniowali wczoraj w Mucznem, gdzie doszło do wypadku w lesie. Mężczyzna został przygnieciony przez drzewo. Niestety obrażenia okazały się śmiertelne, a goprowcom pozostał smutny obowiązek zwiezienia zwłok.

Interwencje z dwóch ostatnich dni podsumowali ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR na swoim profilu w mediach społecznościowych.

  • Przedwczoraj nasi ratownicy udzielali pomocy dwóm osobom – w Wołtuszowej oraz na Kamiennej Laworcie (nad Ustrzykami Dolnymi), które doznały złamania kończyny dolnej.
  • Następnie wieczorem tuż przed dyżurką w Ustrzykach Górnych wspólnymi siłami – wraz z załogą karetki pogotowia z Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku oraz funkcjonariuszami Straży Granicznej – udzielaliśmy pomocy młodemu mężczyźnie, który znajdował się pod wpływem środków psychoaktywnych. Mężczyzna został zabrany do szpitala.
  • Z kolei wczoraj o godz. 14.30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w lesie, gdzie mężczyzna w okolicy Mucznego został przygnieciony przez drzewo. Po dotarciu, na miejscu zdarzenia działał już zespół karetki pogotowia z Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku. Niestety obrażenia okazały się śmiertelne. Nam pozostał smutny obowiązek zwiezienia zwłok.

źródło: Bieszczadzka Grupa GOPR – Fb

30-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.