REKLAMA
Lucas Tour

Sportowy weekend zakończony (ZDJĘCIA)

JASŁO / PODKARPACIE. Ponad 700 osób uczestniczyło w jednej z największych imprez sportowych organizowanych w Jaśle – Międzynarodowym Festiwalu Sportu. Młodzież z 10 państw europejskich rywalizowała w piłce siatkowej, piłce nożnej i w judo.

W zawodach wzięło udział ponad 40 zespołów z Niemiec, Rumunii, Czech, Węgier, Słowacji, Białorusi, Anglii, Albanii, Ukrainy i Polski. – Bardzo cieszy mnie to, że co roku w naszym mieście odbywa się ten festiwal, a uczestniczące w nim kluby już wcześniej rezerwują sobie czas, by móc tu przyjechać. Dla nas najważniejsze jest to, że młodzież chce i lubi tu przyjeżdżać, bo jak podkreśla, czuje się tu jak u siebie – mówił podczas zakończenia zawodów Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Najlepsze drużyny zawodów:

XVIII Turniej piłki siatkowej dziewcząt
1. PKS Batory Grodno (Biłoruś)
2. S.C. Schweriner S.C. (Niemcy)
3. UKS „MOSiR” Jasło (Polska)

IX Turniej piłki siatkowej chłopców
1. CSS 2 CNE Baia Mare (Rumunia)
2. MKS MOSiR Jasło (Polska)
3. Batory Grodno (Białoruś)

XIII Turniej piłki nożnej chłopców
1. PKS Batory Grodno (Białoruś)
2. AP Jasło (Polska)
3. UKS 6 Jasło (Polska)

VI Turniej judo
1. UKS ASW Judo Jasło
2. Akademia Judo Rzeszów
3. Millenium Rzeszów

Organizatorami tego sportowego wydarzenia byli Urząd Miasta w Jaśle oraz Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło. Współorganizatorami: Akademia Piłkarska Jasło i MKS MOSiR Jasło. Sponsorami i darczyńcami: Urząd Miasta Jasło (główny sponsor), Fundacja PZU, Fundacja Polska Siatkówka, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, POLWAX S.A, TEGEL, WYSOWIANKA S.A, JAFAR S.A, VORTUMNUS Sp. zo.o, U Schabińskiej, LADY GYM, PH SPORT, kawiarnia GRUBCIO, KAUFLAND Polska Markety Sp. z o.o., GAMRAT S.A.MOSiR Jasło, PETROSOFT.PL, BALTIC WOOD S.A., DOMICELA Sp. z o.o, PSS SPOŁEM, Restauracja&Hotel SEPIA, Grupa BIEDRONKA.

[nggallery id=88]

UMJ/UKS „MOSiR” Jasło

21-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)