REKLAMA
Lucas Tour

Świetna zabawa, wiele radości i integracja pokoleń. Dyskoteka Międzypokoleniowa w MDK w Jaśle (ZDJĘCIA)

JASŁO / PODKARPACIE. Dyskoteka Międzypokoleniowa została zorganizowana po raz pierwszy w 2014 r. Od tego czasu impreza na stałe zagościła w kalendarium wydarzeń Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. Co roku bierze w niej udział kilkadziesiąt osób, wnuczków wraz z Babciami i Dziadkami. Dyskoteka jest okazją do radosnej wspólnej zabawy międzypokoleniowej.

Podczas tegorocznej imprezy, która odbyła się 21 grudnia seniorzy obejrzeli krótki program artystyczny w wykonaniu wychowanków z sekcji Akademii Malucha oraz wzięli udział wraz z wnuczkami w zabawach integracyjnych m.in. tradycyjnym „pociągu”, „kaczuchach” oraz w wielu innych.

Odbył się także quiz, podczas którego dziadkowie mieli za zadanie rozpoznać swojego wnuczka. Dzieci odpowiadały na zadane im pytania. Nie był to jednak prosty konkurs, ponieważ głosy wnuczków został zmienione przez modulator głosu.

Następnym punktem programu było przygotowanie przez dzieci przypinek dla swoich babć i dziadków. W tym czasie seniorzy wysłuchali wykładu na temat dobroczynności ziół przygotowanego przez Izabelę Lorenc, właścicielkę sklepu zielarskiego „Dobre z natury” w Skołyszynie. Na zakończenie wspólnej zabawy dla gości zagrała Orkiestra Młodzieżowego Domu Kultury.

Organizatorzy dziękują wszystkim dzieciom oraz babciom i dziadkom za liczne przybycie i wyrażają nadzieję, że zobaczymy się również w takim gronie w przyszłym roku.

[nggallery id=102]

Źródło: MDK w Jaśle

22-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)