REKLAMA
Lucas Tour

Sylwester z kinem JDK!

JASŁO / PODKARPACIE. Jasielski Dom Kultury tradycyjnie już zaprasza na wspólnego Sylwestra z Kinem JDK „Syrena”. Ten rok widzowie zakończą w towarzystwie najgorszej śpiewaczki operowej i przyjaciół, których relacje zostaną wystawione na ciężką próbę. Początek o godz. 21.30, cena biletu – 35 zł.

Sylwestrową noc rozpocznie przedpremierowy pokaz polskiej komedii „Po prostu przyjaźń”. Wielowątkowa opowieść o grupie przyjaciół, którzy są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Aż pewnego dnia… Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa).

Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady.Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie…

Po przerwie, podczas której nastąpi powitanie Nowego Roku, zapraszamy na spotkanie z „Boską Florence” – uznaną za najgorszą śpiewaczkę świata. Florence Foster Jenkins (Meryl Streep) była tym wszystkim, czym diva operowa nie jest. Jej kompletny brak talentu wokalnego nie przeszkadzał jednak w śpiewaniu przed wypełnionymi po brzegi salami koncertowymi. Niewątpliwie pomagały w tym pieniądze, odziedziczone po ojcu bankierze, a dzięki heroicznym staraniom ukochanego (Hugh Grant) udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty. Ale przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój triumf koncertem w słynnym Carnegie Hall nawet mąż wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej…

Bilety są już do nabycia w sekretariacie Jasielskiego Domu Kultury, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.30 do 15.30 oraz przez system biletowy.

Sylwester 2016

JDK

14-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)