REKLAMA

Takie rzeczy tylko w Bieszczadach! ZOBACZ korek… bieszczadzki (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Ciekawy film z bieszczadzkich dróg opublikował dzisiaj Mirosław Piela, przewodnik turystyczny po mało znanych i trudno dostępnych rejonach z dala od dróg i szlaków w Bieszczadach. Przedstawiony został korek na jednej z bieszczadzkich dróg. Zobaczcie!

Film został nagrany wczoraj (5 lipca) na drodze relacji Dwernik-Berehy Górne. Bacowie wraz z owcami zmierzali do bacówki w Berehach Górnych.


Mirosław Piela

Mirosław Piela. Urodził się w Bieszczadach. Jako pasjonat poświęcił im większość swojego życia. Jest absolwentem Technikum Leśnego w Lesku. Główne zainteresowania to przyroda, fotografia, praca społeczna i właśnie góry. Ponadto Mirosław Piela jest Przewodnikiem Turystycznym po mało znanych i trudno dostępnych rejonach z dala od dróg i szlaków. Od dwóch kadencji piastuje funkcję radnego gminy Lutowiska. Jest sołtysem Zatwarnicy, w której mieszka. Częste wyprawy w Bieszczady pozwalają uwieczniać wyjątkowe krajobrazy i zjawiska zarówno poprzez materiały video jak i zdjęcia.


 


foto (2): screen z filmu

06-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.