REKLAMA

Taneczne show w wykonaniu grup tańca MDK (ZDJĘCIA)

JASŁO / PODKARPACIE. W środę 31 maja 2017 r. grupy taneczne Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle wystąpiły gościnnie na scenie Jasielskiego Domu Kultury w „Koncercie tańca”, który stanowił uwieńczenie całorocznej pracy dzieci na zajęciach w MDK.

Publiczność, która tłumnie zgromadziła się na widowni miała okazję zobaczyć spektakl „Czerwony Kapturek”, przygotowany przez grupę baletu, której opiekunem jest pani Dorota Dudys-Stasik. Po krótkiej przerwie na scenie pojawiły się także grupy tańca nowoczesnego, które przez cały rok ćwiczyły pod opieką pani Moniki Kubas-Gozdeckiej. Występy grup tańca nowoczesnego zadedykowane były wszystkim mamom, stąd niespodzianka na zakończenie – tańczący ojcowie z córkami.

Barwne stroje, różnorodne układy taneczne oraz muzyka sprawiły, że wieczór ten stanowił niezapomniane przeżycie dla wszystkich osób zgromadzonych w JDK. Dzieci mimo tremy spowodowanej występem, wyszły na scenę z uśmiechem na twarzy, a każde z nich w swój taniec włożyło całe serce oraz energię.

Dziękujemy dyrektorowi Jasielskiego Domu Kultury w Jaśle, panu Januszowi Szewczykowi za możliwość prezentacji grup MDK na sali widowiskowej oraz wszystkim dzieciom i rodzicom za poświęcony czas oraz zaangażowanie.

[nggallery id=86]

MDK w Jaśle

07-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.