REKLAMA
Lucas Tour

Tragedia w Zmiennicy. Zmarł 72-latek przygnieciony przez traktor (FOTO)

ZMIENNICA / PODKARPACIE.Wracamy do tragicznego zdarzenia ze Zmiennicy w powiecie brzozowskim. Jak informowaliśmy wcześniej, 72-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Mimo akcji ratunkowej nie udało się uratować poszkodowanego. Dzisiaj policja przekazuje szczegóły związane z okolicznościami wypadku.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do jakiego doszło w sobotę w lesie, w miejscowości Zmiennica. 72-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 13 w miejscowości Zmiennica. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 72-letni mężczyzna kierując ciągnikiem rolniczym wykonywał prace leśne związane z wycinką drzew i ich porządkowaniem. W pewnym momencie traktor wywrócił się i przygniótł mężczyznę. Niestety pomimo podjętej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

23-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)