REKLAMA

TRZCINICA: Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Ranni zostali kierujący pojazdami (ZDJĘCIA)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Trzcinicy na drodze krajowej nr 28. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Ranni zostali kierujący pojazdami, trafili do jasielskiego szpitala. Droga krajowa nr 28 była całkowicie zablokowana.

Wczoraj przed godz. 11, dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o czołowym zderzeniu się dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 28 w Trzcinicy. Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym seatem, jadąc w stronę Jasła, zjechał nagle na lewy pas jezdni i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka kią.

W wypadku ucierpieli obaj kierujący pojazdami, którzy z obrażeniami zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili świadków, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

22-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.