REKLAMA

Udogodnienia dla pasażerów ZMKS. Teraz bez przesiadek, na drugi koniec miasta

JASŁO / PODKARPACIE. Od 9 stycznia nastąpiły zmiany w rozkładzie jazdy autobusów Zakładu Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle. Teraz mieszkańcy mogą, bez przesiadki, przejechać z jednej części miasta do drugiej.

Wcześniej pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej, jadący z osiedla Gądki, Rafineria, Kopernika i ul. 3 Maja na osiedle Ulaszowice, Hankówka, Brzyszczki, czy też w kierunku Warzyc, musieli przesiadać się do autobusu innej linii, w rynku.

Nowe połączenia uruchomiono przede wszystkim w szczycie komunikacyjnym porannym i popołudniowym, a komunikacja odbywa się w obydwie strony. Nazwa i numery linii: A (Warzyce – Rynek –Gądki), E (Gądki – Rynek – Warzyce), ND (Szkolna – Baczyńskiego – Rynek – Hankówka).

Szczegóły zmian znajdują się na tabliczkach przystankowych oraz na stronie internetowej. Informacje można uzyskać pod numerami telefonu: 13 446 48 73, 533301935. Po tymi numerami ZMKS przyjmuje także uwagi i wnioski od mieszkańców.

zmks

UMJ

13-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.