REKLAMA

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na Drodze Krajowej 28 w Jaśle

JASŁO / PODKARPACIE. W związku z wypadkiem na drodze krajowej nr 28 (odcinek relacji Jasło – Krosno) trwają utrudnienia w ruchu. Na skrzyżowaniu ulic w Jaśle doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z dostawczym busem.

W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. Policja wyznaczyła objazdy dla samochodów osobowych. Dla kierowców ciągników siodłowych droga jest nieprzejezdna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarową scanią wyjeżdżając z ul. Fabrycznej najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy forda transita jadącego ul. Bieszczadzką. Wskutek zderzenia się pojazdów, podróżujące dostawczym fordem dwie osoby trafiły do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności i przyczyny zdarzenia. Funkcjonariusze wyznaczyli również objazdy dla samochodów osobowych przez miejscowość Warzyce. Dla kierowców ciągników siodłowych droga jest nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.30.

policja81

materiał nadesłany

02-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.