REKLAMA

UWAGA! Ulice 17-go Stycznia i Lwowska remontowane. Pojazdy będą się poruszać wahadłowo

JASŁO / PODKARPACIE. Od dziś (2.11) do piątku (4.11) w Jaśle wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym pojazdów na ulicy 17-go Stycznia i ul. Lwowskiej. W tych dniach zwracamy się do kierujących o wybieranie alternatywnych dróg dojazdowych i wyjazdowych z Jasła.

Od 2 listopada wykonawca Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, rozpocznie w Jaśle prace związane z położeniem nowej warstwy bitumicznej na ulicy Lwowskiej i ulicy 17-Stycznia. Prace mają potrwać do 4 listopada i będą prowadzone w godzinach od 7 do 20.  Według zapewnień wykonawcy ruch pojazdów  w tych miejscach będzie odbywał się wahadłowo. Ostatnim etapem będzie położenie nowej warstwy jezdnej na rondzie Solidarności, dlatego w zależności od postępu prac w dniu 3 lub 4 listopada w godzinach 18:30 – 19:30, rondo zostanie całkowicie zablokowane.

W związku z przewidywanymi utrudnieniami, apelujemy do kierowców o wyrozumiałość i wybieranie innych alternatywnych objazdów.

303-114408

KPP Jasło

02-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.