REKLAMA

Wymusił pierwszeństwo i spowodował wypadek (ZDJĘCIA)

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Cieklinie. 25-latek, kierując oplem astrą podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo jadącemu z przeciwka volkswagenowi, doprowadzając do czołowego zderzenia pojazdów. Kierujący volkswagenem z obrażeniami trafił do szpitala.

1940621305

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godz. 17.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący oplem astrą 25-letni mieszkaniec gminy Dębowiec, jechał drogą powiatową w kierunku Folusza. W Cieklinie na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Dobrynia, podjął manewr skrętu w lewo doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka passatem. Kierujący passatem 21-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Interweniujący policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

1538331218

 

1609369470

 

KPP Jasło

12-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.