REKLAMA
Lucas Tour

Wymusił pierwszeństwo i spowodował wypadek (ZDJĘCIA)

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Cieklinie. 25-latek, kierując oplem astrą podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo jadącemu z przeciwka volkswagenowi, doprowadzając do czołowego zderzenia pojazdów. Kierujący volkswagenem z obrażeniami trafił do szpitala.

1940621305

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godz. 17.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący oplem astrą 25-letni mieszkaniec gminy Dębowiec, jechał drogą powiatową w kierunku Folusza. W Cieklinie na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Dobrynia, podjął manewr skrętu w lewo doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka passatem. Kierujący passatem 21-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Interweniujący policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

1538331218

 

1609369470

 

KPP Jasło

12-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)