REKLAMA

Wypadek na Krakowskiej. Czołowe zderzenie podczas wyprzedzania (ZDJĘCIA)

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci pracowali wczoraj na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Przed godziną 20, na ul. Krakowskiej kierujący osobowym seatem podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z oplem. W wyniku zdarzenia kierowca seata oraz trzej pasażerowie opla trafili do szpitala, na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń.

303-114054

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godziną 20 w Jaśle na ul. Krakowskiej. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym seatem, 22-letni mieszkaniec gminy Jasło, jadąc drogą krajową nr 73 w kierunku Jasła, podczas wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku oplem astrą. Wskutek zderzenia się pojazdów kierujący seatem oraz pasażerowie opla trafili do jasielskiego szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

24-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.