REKLAMA

XVII edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Puchar Uzdrowisk Karpackich”

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE.  W dniu 14 sierpnia Gmina Tarnowiec gościć będzie kolarzy w ramach wyścigu o „Puchar Uzdrowisk Karpackich”. Wyścig umieszczony jest w kalendarzu UCI w grupie Tourów Europejskich. Posiada klasę 1.2 i jest jednym z ważniejszych wyścigów kolarskich. Dyrektorem wyścigu jest Pan Tadeusz Mytnik wicemistrz olimpijski, mistrz świata, zwycięzca Tour de Pologne, mistrz polski. Udział w wyścigu zapowiedziało 150 zawodników z ekip zagranicznych i polskich. Zawodnicy wystartują w Jedliczu o godzinie 12:00, a na mecie w Rymanowie Zdroju spodziewani są około godz. 16:00. Przez Gminę Tarnowiec będą przejeżdżać w godzinach: 12:15 – 12:30 – Potakówka – Tarnowiec – Dobrucowa w kierunku Szebni.

Organizatorzy przepraszają za chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i jednocześnie proszą o stosowanie się do poleceń służb porządkowych.

Zapraszamy mieszkańców gminy i gości do licznego udziału w kolarskiej imprezie i zachęcamy do gorącego dopingu zarówno na trasie wyścigu jak i na mecie.

 

plaka1tostateczna_550

 

10-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.