REKLAMA
Lucas Tour

Z Rzeszowa na Słowację! Ruszyły wakacyjne kursy pociągów!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W sobotę wystartowały wakacyjne kursy pociągów do słowackich Medzilaborców. Połączenie będzie dostępne w weekendy do 1 września.

medzilborce

Foto: Urząd Marszałkowski w Rzeszowie

29 czerwca ze stacji Rzeszów Główny wyruszył pociąg „Wojak Szwejk”, który przez całe wakacje będzie kursował do słowackiej miejscowości Medzilaborce. Trasa jest dostępna dla podróżnych w weekendy. Dodatkowo, w trakcie jednego z sobotnich kursów, „Wojak Szwejk” pojedzie trasą Medzilaborce-Sanok-Medzilaborce.

Bilet normalny za bezpośrednie połączenie Rzeszów-Madzilaborce kosztuje 31,20 zł.  Dokładny rozkład jazdy jest dostępny TUTAJ.

Podróżni korzystający z kursów pociągu „Wojak Szwejk” będa mogli skorzystać dodatkowo ze zniżki za wstęp do Muzeum Sztuki Nowoczesnej Andego Warhola w Medzilaborcach, która wyniesie 0,50 euro. Medzilaborce zaoferowały także 1 euro zniżki na wycieczki pociągiem miasteczkowym oraz bezpłatny wstęp do skansenu za okazaniem biletu Rzeszów Główny – Sanok – Medzilaborce.

Trasa na Słowację jest uzupełnieniem wakacyjnych pociągów Polregio na trasach: Rzeszów-Zamość, Rzeszów-Sandomierz, Jarosław-Lublin, które są dostępne od 22 czerwca.

30-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)