REKLAMA

Zaginął mieszkaniec Trzcinicy

TRZCINICA / PODKARPACIE. Policjanci poszukują zaginionego Józefa Kaszowicza, 67-letniego mieszkańca Trzcinicy. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z Policją.

Józef Kaszowicz, 67-letni mieszkaniec Trzcinicy, w piątek 21 sierpnia br., około godz. 6.15 wyszedł z domu z zamiarem udania się do Jasła na plac targowy przy ul. Mickiewicza. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 170 cm, waga około 70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy siwe, krótkie, oczy niebieskie, twarz pociągła, nos prosty, uszy duże przylegające, utyka na prawą nogę.

W dniu zaginięcia ubrany był m.in. w brązowe spodnie, zapinany na guziki sweter z wzorkami w kolorach zielono-szaro-czarno-niebieskim, czarne sznurowane buty.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. (13) 44 38 310, e-mail: jaslo@rz.policja.gov.pl.

1417065632

Źródło: KPP Jasło

27-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.