REKLAMA

Zatrzymani za narkotyki. Mieli przy sobie 67 g amfetaminy

REGION: Policjanci z Jasła zatrzymali w ubiegłym tygodniu dwóch mężczyzn, przy których ujawnili narkotyki. Mundurowi łącznie zabezpieczyli 67 gramów amfetaminy, 61 gramów marihuany oraz jedną tabletkę MDMA. Dwaj mieszkańcy Jasła w wieku 21 i 22 lat zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.

W miniony wtorek, około godz. 8.30, policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego jadąc ulicą Kolejową zwrócili uwagę na kilku mężczyzn przebywających na torowisku pod wiaduktem przy ulicy 3 Maja. W związku z podejrzeniem, że może tam dochodzić do czynów niezgodnych z prawem, mundurowi podjęli decyzję o wylegitymowaniu tych osób i ustaleniu, w jakim celu spotkali się w odosobnionym miejscu na torach kolejowych. Na widok policjantów mężczyźni rozbiegli się. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali jednego z nich. 22-letni mieszkaniec Jasła próbował uciec ponieważ posiadał przy sobie niedozwolone środki narkotyczne. Funkcjonariusze ujawnili przy nim 53 gramy amfetaminy oraz 14 gramów marihuany. 22-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Przyznał się do popełnienia przestępstwa, a o jego losie w najbliższym czasie zadecyduje sąd.

Do kolejnego zatrzymania doszło w miniony czwartek około godz. 20 w rejonie szkoły przy ulicy Staszica w Jaśle. Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zwrócili uwagę na grupę osób, która zebrała się w rejonie szkoły. Na widok policyjnego radiowozu osoby te rozbiegły się. W wyniku podjętej interwencji policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn. 21-letni mieszkaniec Jasła posiadał przy sobie woreczki foliowe z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Po sprawdzeniu narkotesterem policjanci potwierdzili, że zabezpieczone środki to amfetamina i marihuana. Mundurowi łącznie zabezpieczyli 14 gramów amfetaminy i 47 gramów marihuany oraz jedną tabletkę MDMA. 21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do zarzucanego czynu posiadania narkotyków.

Za popełnione przestępstwa, zgodnie z obowiązującymi przepisami, mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Jasło

13-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.