REKLAMA

dr ZBIGNIEW HAŁAT na Podkarpaciu : Dla naszego dobra… skraca się nam życie (VIDEO)

|

dr ZBIGNIEW HAŁAT na Podkarpaciu : Dla naszego dobra… skraca się nam życie (VIDEO)

PODKARPACIE. Epidemiolog i były wiceminister zdrowia dr Zbigniew Hałat odwiedził Podkarpacie. Podczas spotkania z mieszkańcami Jasła mówił między innymi wielkim eksperymencie medycznym, presji związanej z podawaniem preparatów medycznych, coraz większą liczbą chorób u nastolatków, a także o absurdalnej jego zdaniem logice podejmowania działań przez rządzących.

Po to przez całe życie płacimy składki, żeby w razie choroby udzielono nam kwalifikowanej i skutecznej, na tyle na ile jest to możliwe, pomocy medycznej. Wtedy dowiadujemy się, że żeby w ogóle wejść do systemu to musimy się poddać wyszczepieniu, które może skrócić nasze życie. A więc dla naszego dobra skraca się nam nasze życie. Dla naszego dobra się nas obciąża chorobami poszczepiennymi.

Dla naszego dobra rabuje się nasze składki i wydaje na rzeczy, które są nam kompletnie niepotrzebne. To jest rabunek zdrowia – mówił w Jaśle dr Zbigniew Hałat, epidemiolog i były wiceminister zdrowia.

Więcej w materiale VIDEO.

źródło: Rzeszów24.pl


05-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Pozdrowienia z Krk2021-10-08 01:27:29
0 0
Hałat założył instytut wody i sprzedaje ludziom wodę jako lekarstwo. Ludzie nie dajcie się omamic podłemu człowiekowi. Sama byłam dopiero chora, po 17 dniach nadal czuję się bardzo źle, na RTG mam zmiany w płucach i niepoprawne ekg, a nigdy nie byłam chora. Nie mam siły chodzić! To nie jest normalna grypa