REKLAMA
Lucas Tour

60-letnia mieszkanka Jasła potrącona przez samochód. Z obrażeniami trafiła do szpitala

JASŁO / PODKARPACIE. W miniony piątek na ul. Św. Jana z Dukli, doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej. Przechodząca przez jezdnię 60-letnia mieszkanka Jasła, została potrącona przez samochód. Kobieta z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.

Informację o wypadku dyżurny jasielskiej komendy otrzymał przed godziną 19. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 67-letni mieszkaniec gminy Jasło, jechał osobowym fiatem, ulicą Św. Jana z Dukli w kierunku Żółkowa. Na prostym odcinku drogi, przy trudnych warunkach atmosferycznych, nie dostrzegł znajdującej się na jezdni kobiety i ją potrącił. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że piesza w miejscu niedozwolonym usiłowała przejść na drugą stronę drogi. W wyniku zderzenia z samochodem, kobieta doznała obrażeń i trafiła do jasielskiego szpitala. Kierujący fiatem był trzeźwy. Poszkodowanej pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci grupy operacyjno-dochodzeniowej. Wykonali dokumentację fotograficzną, oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

303-114057

KPP Jasło

24-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)