REKLAMA
Lucas Tour

Aresztowany za posiadanie blisko 3,5 kg narkotyków (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci wydziału kryminalnego krośnieńskiej komendy zatrzymali 35-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 3,5 kilograma zabronionych substancji. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Krośnieńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej od kilku miesięcy pracowali nad sprawą mężczyzny, który podejrzewany był o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Z policyjnych ustaleń wynikało, że 35-latek może ukrywać zabronione substancje na terenie jednej z prywatnych posesji w Krośnie.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze wytypowali lokalizację, gdzie mogą być składowane narkotyki, a następnie przeszukali teren posesji. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 3,5 kg zabronionych substancji w postaci suszu konopi indyjskich oraz haszyszu, a także urządzenia służące do przetwarzania i porcjowania narkotyków.

35-letni mieszkaniec Krosna został zatrzymany, przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

KMP Krosno


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Policyjna obława zakończona powodzeniem. 20-latek zatrzymany! (VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

20-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)