REKLAMA
Lucas Tour

„Bieg Beskidnika” – dla miłośników biegów górskich

JASŁO / PODKARPACIE. Wszystkich miłośników biegania, a w szczególności biegów górskich zapraszamy na Bieg Beskidnika, który startuje już 2 października 2016 r. o godzinie 11.00. Bieg odbędzie się na dwóch trasach, krótszy dystans 6 km, dłuższa trasa 21 km. Biegacze na tych dwóch dystansach będą mieli okazję podziwiać malownicze zakątki Beskidu Niskiego.

Zapisy na Bieg Beskidnika już trwają, swoją obecność w biegu potwierdzają uczestnicy z odległych stron Polski, m.in. z Warszawy, Lublina i Łodzi oraz z naszego regionu. Bieg odbędzie się na dwóch trasach, krótszy dystans 6 km przebiega przez Diabli Kamień i Wodospad Magurski, czyli największy wodospad w Beskidzie Niskim. Dłuższa trasa 21 km prowadzi z kolei przez szczyt Wątkowej (z pobliskim Pomnikiem Papieskim), Kornuty i Diabli Kamień.

Biuro zawodów będzie otwarte 2 października (niedziela) 2016 r. od godz. 8.00 do 10.00. Podczas imprezy, której start i finał odbędzie się w Parku Rekreacji i  Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP w Foluszu, znajdować się będzie strefa kibica przyjazna rodzinom z  małymi dziećmi. Odbywać się tam będą w godzinach od 11.30 do 13.00 zabawy animacyjne przygotowane przez nauczycieli Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o biegu zapraszamy do odwiedzenia strony Bieg Beskidnika.

plakat bieg maly

RDLP

28-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)