REKLAMA
Lucas Tour

BIG BROTHER: Roznegliżowana krośnianka pozuje do aktu (VIDEO)

BIG BROTHER: Roznegliżowana krośnianka pozuje do aktu (VIDEO)

KROSNO / PODKARPACIE. Producenci reaktywowanej edycji Big Brothera uchylają rąbka tajemnicy co do dzisiejszego, wieczornego odcinka popularnego reality show. W roli głównej wystąpi pochodząca z Krosna Sandra Mendelowska, która weszła do domu dopiero niedawno. Będzie pozować do aktu autorstwa Wiktora. Publikujemy fragment odcinka.

W dzisiejszym odcinku nasza uczestniczka Sandra z Krosna spełnia się w roli modelki. Wiktor dostał zadanie by namalować wszystkich mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Tym razem wybrał Sandrę, która chętnie roznegliżowana pozuje Wiktorowi – czytamy w przesłanym do nas opisie odcinka.

Więcej dziś o godzinie 20:00 w TVN7.

Sandra Mendelowska to pochodząca z Krosna 20-latka, która z pewnością wprowadzi wiele nowości do Domu Wielkiego Brata. Jest pasjonatką sportu, z którym związała całe swoje życie. Trenuje pływanie i biegi na 100 metrów oraz studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Dumna posiadaczka ponad 180 centymetrów wzrostu, które często przeszkadzały w znalezieniu chłopaka. Singielka, czekająca aż ktoś wyjątkowy skradnie jej serce. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jej najlepszą przyjaciółką jest mama, która nauczyła ją bronić swojego zdania, stawać w obronie słabszych i nie przejmować się zdaniem ludzi na swój temat.

źródło: Endemol Shine Polska / materiały nadesłane

28-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)