REKLAMA
Lucas Tour

Bus uderzył w drzewo. Mężczyzna w stanie ciężkim (ZDJECIA)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na odcinku drogi wojewódzkiej nr 887 w miejscowości Bzianka. Kierujący fordem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył z przydrożne drzewo. W zdarzeniu ucierpiało dwóch mężczyzn podróżujących busem.

Do zdarzenia doszło wczoraj (24 bm.), około godz. 14.30, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 887 w miejscowości Bzianka. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 61-letni kierujący fordem, jadąc w kierunku Milczy, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. 39-letni pasażer został zakleszczony we wraku pojazdu. W celu wydobycia poszkodowanego z wnętrza pojazdu, strażacy wykorzystali sprzęt hydrauliczny. 39-latek odniósł ciężkie obrażenia i na pokładzie śmigłowca LPR, został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Specjalistycznej pomocy medycznej wymagał również kierujący fordem. 61-latek był trzeźwy.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

KMP Krosno


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Pożar przy Lipińskiego. Odbudujmy dom Pań Reginy i Marii!Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


25-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)