REKLAMA
Lucas Tour

ChocoWine SPA w Komborni. Podaruj sobie lub bliskim odrobinę przyjemności

KOMBORNIA / PODKARPACIE. Wyobraź sobie wyjątkowe, klimatyczne miejsce, w którym unosi się zapach winogronowego olejku lub czekolady i można poczuć otulający dotyk ciepłych dłoni masażysty. Brzmi dobrze, prawda?

Zapraszamy Cię w podróż pełną zmysłowych zapachów, subtelnej muzyki i dobroczynnego oddziaływania masaży oraz rytuałów. Dotyk rąk terapeutów, a także ludzka wrażliwość są tutaj najważniejsze. ChocoWine SPA w Dworze Kombornia to jedyne w Polsce SPA specjalizujące się w wykorzystywaniu dobroczynnych właściwości wina i czekolady.

Wśród masaży ChocoWine znalazły się:

  • masaże SPA: masaże relaksacyjne twarzy i ciała,
  • masaże orientalne (Amma, masaż ciepłymi kamieniami, tajski masaż stóp, masaże ajurwedyjskie),
  • masaże liftingujące twarzy Kobido Tape,
  • masaże belgijską czekoladą,
  • masaże winoterapeutyczne (m.in. masaż świeżymi winogronami, nawilżający masaż świecą).

Wyjątkowym punktem oferty ChocoWine SPA są masaże dla Dwojga. To świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu, relaks i oderwanie się od obowiązków.

W ofercie SPA znalazły się również autorskie rytuały, czekoladowe i winne zabiegi pielęgnacyjne ciała oraz twarzy, zabiegi pielęgnacyjne marki Babor a także Dr. Belter, zabiegi kosmetyczne, zabiegi kosmetologii estetycznej.

POMYSŁ NA PREZENT. Podaruj sobie lub bliskim odrobinę przyjemności!

Voucher na zabiegi spa to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby czy przyjaciółki. Doskonale sprawdzi się również jako niespodzianka z okazji rocznicy ślubu czy podarunek dla rodziców, który będzie chwilą odskoczni od codzienności.

Oferta Spa dostępna jest na stronie www.dworkombornia.pl w zakładce ChocoWine SPA. Rezerwacji zabiegów można dokonać telefonicznie, mailowo lub osobiście w recepcji SPA.

tel. 13 435 43 60
e-mail: spa@dworkombornia.pl

Dwór Kombornia Hotel & SPA****
Kombornia 1, 38-420 Korczyna k/Krosna

Zapraszamy!

 

materiały nadesłane

27-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)