REKLAMA
Lucas Tour

Dni Gminy Skołyszyn

GMINA SKOŁYSZYN / PODKARPACIE . Wójt Gminy Skołyszyn, Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie oraz Zarząd OSP w Święcanach zapraszają na Dni Gminy Skołyszyn i 110-lecie OSP w Święcanach. Impreza odbędzie się 14 sierpnia na stadionie sportowym w Święcanach. 

Koncerty zespołu MEJK oraz Jan Wojdak Show, występy zespołów ludowych, orkiestry dętej, konkursy z nagrodami, dyskoteka pod gwiazdami, przekazanie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Święcany czy pokaz sztucznych ogni to tylko wybrane atrakcje. W tym roku obchody Święta Gminy odbędą się 14 sierpnia na stadionie sportowym w Święcanach.

Podczas imprezy planowane są liczne konkursy z nagrodami. Dla dzieci zorganizowany zostanie konkurs plastyczny, dorośli będą mogli wziąć udział w turnieju wiedzy o ziemi skołyszyńskiej. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję spróbować tradycyjnych potraw, przygotowanych z miejscowych specjałów przez Koła Gospodyń Wiejskich.

W trakcie imprezy na scenie zaprezentują się uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Święcanach oraz uczestnicy zajęć tanecznych i wokalnych prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.

Największą atrakcją Święta będzie występ zespołu muzyki rozrywkowej MEJK. Zespół istnieje od roku 1996. Ich pierwszym wielkim przebojem wśród fanów muzyki disco polo był utwór pt. „Dla Ciebie”. Z biegiem czasu zespół zmienił swój styl i zaczął prezentować muzykę dance. Ostatnie single to „Tańczę z nim do rana”, „Heloł kocham Cię”, „O Mamma Mia”.

Publiczność będzie miała również okazję podziwiać efektowne widowisko pirotechniczne w postaci  sztucznych ogni.

plakat_dni_2016

05-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)