REKLAMA
Lucas Tour

Dr Włodzimierz Bodnar w Polsacie. „Minister zdrowia eksperymentuje na ludziach” (VIDEO)

Dr Włodzimierz Bodnar w Polsacie. „Minister zdrowia eksperymentuje na ludziach” (VIDEO)

PODKARPACIE. Tematem amantadyny i jej ewentualnych właściwości leczniczych względem COVID-19 zajął się wczoraj Polsat, który w głównym wydaniu „Wydarzeń” wyemitował materiał z dr Włodzimierzem Bodnarem. Lekarz z Przemyśla był również gościem Bogdana Rymanowskiego. Publikujemy tę rozmowę.

Doskonale wiem, że lek jest skuteczny i działa. Chcemy udowodnić to Polsce i światu, że tak faktycznie jest – odpowiedział prowadzącemu program „Gość Wydarzeń” na pytanie o to czego spodziewa się po rozpoczętych badaniach klinicznych nad amantadyną dr Włodzimierz Bodnar.

W dalszej części rozmowy Bogdan Rymanowski przypomniał, że minister zdrowia Adam Niedzielski wydał zgodę na przeprowadzenie badań nad amantadyną już trzy miesiące temu. Zapytał dlaczego w takim razie cały proces rozpoczyna się dopiero teraz.

Wiele osób zarzucało mi, że nie zrobiłem badań, że jako osoba prywatna nie spełniłem żadnych wymogów. Jak widać, klinice zajęło aż trzy miesiące, aby w ogóle przystąpić do badań. Procedury trwają w nieskończoność, uważam, że nie powinno tak być. Sytuacja była pilna. Takie procedury powinny się skończyć dużo wcześniej, ale nie ode mnie to zależy – skwitował Włodzimierz Bodnar.

Kiedy możemy spodziewać się wyników badań klinicznych?

Przypuszczam, że wyniki mogą być znane w niedalekim terminie. Pandemia się nasila, pacjentów nie brakuje. Terapia amantadyną trwa do dwóch tygodni. Sądzę, że wyniki powinny być znane dosyć szybko – powiedział lekarz z Przemyśla.

W dalszej części rozmowy, lek. Włodzimierz Bodnar odpowiadając na kolejne pytanie zaznaczył, że przez ostatni rok, sam przyjął grubo ponad 3 tys. osób zakażonych COVID-19. Codziennie przyjmuje po kilkudziesięciu pacjentów. Z tego grona zaledwie garstka osób „nie jest zdrowa”. Wszyscy pozostali znaleźli pomoc i są ozdrowieńcami.

Każdego dnia przyjmujemy od 10:00 do 21:00, a czasem nawet do 23:00. Niestety nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich chętnych. Trafiają do nas pacjenci z różnymi objawami. Lekkimi, średnimi i w stanie ciężkim. Leczymy wszystkich. Zaledwie pojedyncze osoby trafiają na oddział, gdyż tego wymagają. Pozostałym pomagamy amantadyną – mówił Włodzimierz Bodnar.

CAŁOŚĆ ROZMOWY dostępna TUTAJ:

Dr Włodzimierz Bodnar w „Gościu Wydarzeń”: minister zdrowia eksperymentuje na ludziach

O amandatynie i walce dr Włodzimierza Bodnara o dopuszczenie leku do schematu leczenia chorych na COVID-19 piszemy od samego początku. Na łamach naszego portalu wielokrotnie publikowaliśmy relacje z działalności lekarza z Przemyśla.

Lekarz twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdego chorego na COVID-19

Co dalej z lekiem na koronawirusa? Dr Bodnar z Przemyśla apeluje do Kaczyńskiego Lek. Bodnar z Przemyśla szkoli innych lekarzy w leczeniu COVID-19!


Screen z filmu Youtube.com / Polsatnews.pl „Dr Włodzimierz Bodnar: minister zdrowia eksperymentuje na ludziach”

źródło: Youtube.com / Polsatnews.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Youtube.com / Polsatnews.pl „Amantadyna lekiem na koronawirusa? Trwają badania”

30-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (1)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

exteriDep2022-11-09 19:58:17
0 0
purchase cialis online The nucleophilic addition of the basic side chain, required for ER antagonist activity onto the product 11a k is illustrated in Scheme 1