REKLAMA
Lucas Tour

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Zginęło dwóch mężczyzn (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków drogowych. Wczoraj przed godz. 19 w miejscowości Wierzbna zginął kierujący saabem, który prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w opla. Nie udało się także uratować życia 28-latka, który wczoraj wieczorem w Jastkowicach, kierując motocyklem, zderzył się z volkswagenem golfem.

 

Wczoraj przed godz. 19, w miejscowości Wierzbna w powiecie jarosławskim, zginął kierowca saaba. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, kierując saabem, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, następnie zjechał na przeciwległy pas i uderzył w przód prawidłowo jadącego opla insignii. Mężczyzna zmarł na miejscu. Do szpitala trafiła kierująca oplem i dwóch pasażerów. 50-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, która kierowała oplem była trzeźwa.

Po godz. 20, dyżurny ze Stalowej Woli został powiadomiony o wypadku w miejscowości Jastkowice. Policjanci ustalili wstępnie, że 28-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, kierując motocyklem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z volkswagenem golfem. Motocyklista zmarł na miejscu. Policjanci ustalili, że kierujący golfem był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych wypadków.

 

KWP Rzeszów

foto: KPP Jarosław

25-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)