REKLAMA
Lucas Tour

Ferie z techniką w Mechaniku! Sprawdź

SANOK. Ferie „z nudą”? A może ferie z robotami i elektronicznymi gadżetami lub przy prawdziwej maszynie sterowanej numerycznie? A może po prostu Ferie z techniką u Tradycyjnie – najlepszych, czyli w Mechaniku? (ZS2).

Przekonaj się, czy zawód technika automatyka i technika robotyka (NOWOŚĆ! od września 2023r.) jest dla ciebie, bo na pewno to zawód XXI wieku. Zobacz, w jaki sposób konstruuje się, programuje i steruje robotem z Lego za pomocą aplikacji w telefonie. Na zajęcia: Robotyka i podstawy programowania robotów zaprasza Pani Alina Wójcicka.

Przekonaj się, czy Twoja pasja do techniki idzie w parze z zawodem technika elektronika? Pomożemy Ci zaprojektować i samodzielnie wykonasz płytkę metodą termotransferu, a także zlutujesz elementy układu elektronicznego. Praktyczny kurs elektroniki poprowadzi Pan Piotr Naumowicz.

Przekonaj się, czy praca przy dużych i nowoczesnych maszynach to Twoja przyszłość? Sprawdź, czy poradzisz sobie z programowaniem w języku G- code, przekształć dowolny obrazek, by robot przemysłowy wygrawerował Ci… wizytówkę na drzwi. Tajniki Programowania obrabiarek i robotów przemysłowych zaprezentuje Pan Marek Chimiak, nauczyciel zawodu operator obrabiarek skrawających

Zespół Szkół nr 2 serdecznie zaprasza uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych powiatu sanockiego do udziału w organizowanych kursach i praktycznych warsztatach technicznych (wybrany lub wszystkie). Terminy i godziny podano na plakacie. Zapisy w sekretariacie szkoły- telefonicznie 134653951 lub osobiście. Liczba miejsc ograniczona. Na zgłoszenia chętnych czekamy do12.01.2023r.

źródło: materiały nadesłane

09-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)