REKLAMA
Lucas Tour

Filmowo-kinowo. Dobra wiadomość dla miłośników kina z Jasła

JASŁO / PODKARPACIE. Po kolejnej prezentacji krótkometrażowych filmów z projektu FUTURE SHORTS, przygotowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury, mamy dobrą wiadomość dla tych wszystkich którzy kochają kino. 

Kinobus na Dni Wina
Już niedługo, bo 29 sierpnia odwiedzi nasze miasto KINOBUS objazdowy festiwal kinowy.

W ramach obchodów 650. lecia nadania praw miejskich Jasłu, podczas X Międzynarodowych Dni Wina w Jaśle, na obiekcie MOSiR o godz. 21.30 prezentowany będzie film „Młode Wino”. Organizatorem seansu jest krakowska Fundacja Wspierania Kultury Filmowej Cyrk Edison, która tworzy Kino Agrafka, Kinokawiarnię Kika i DKF Rozpięci. Projekt Kinobus / Podkarpacie 2015 otrzymał wsparcie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz został objęty patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla.

Kino JDK „Syrena” rusza pełną parą
W najbliższy piątek (4 września), po wakacyjnej przerwie Jasielski Dom Kultury rusza z nowym sezonem w kinie Syrena. We wrześniu odbędą się seanse dla dzieci i młodzieży. Wyświetlone zostaną m.in. „Minionki”, „W głowie się nie mieści” i „Fantastyczna czwórka”. Dla widzów starszych zaplanowana została premiera filmu wojennego produkcji polskiej „Karbala” i komedia Woody’ego Allena „Nieracjonalny mężczyzna”.

Bieżący repertuar kina można sprawdzić na stronie www.jdkjaslo.pl w zakładce KINO oraz na facebooku. Sprzedaż biletów: ON-LINE przez stronę www.jdkjaslo.pl / zakładka KINO; w sekretariacie JDK, ul. Modrzejewskiego 12: od poniedziałku do piątku, godz. 8.30-15.30; w kasie kina, ul. Sokoła 8: na godzinę przed pierwszym seansem w danym dniu. Rezerwacja biletów: od poniedziałku do piątku w godz. 8.30- 15.30, tel. 13 44 35 150.

Nocne kino na Kwiatowej
Z pewnością wyjątkową atrakcją będzie nocny seans filmowy przygotowany 4 września, w ośrodku rekreacyjnym przy ul. Kwiatowej w Jaśle, przez Firmę Allegro, w ramach ogólnopolskiej akcji: Objazdowe Kino Allegro. Za realizację projektu odpowiada agencja reklamowa DDB&Tribal. Organizatorzy oprócz licznych niespodzianek, zapewniają świetną atmosferę tym wszystkim, którzy chcą przedłużyć sobie wakacyjny klimat i w „niezwykłych okolicznościach natury” obejrzeć film „Władca pierścieni – Drużyna Pierścienia”. Zapraszamy chętnych na rekreacyjny, wieczorny spacer na Kwiatową lub przyjazd rowerem. Będzie można też przyjechać specjalnie podstawionymi autobusami z przystanku przy Urzędzie Miasta w Jaśle (przy ul. P. Skargi) od godz. 20.30 oraz bezpiecznie wrócić do centrum po projekcji.

Kinowo – filmowo będzie w Jaśle, weźcie ciepłe swetry i dobre humory. 

Piątek 4 września, 20.30 

Ośrodek Rekreacyjny 

przy ul. Kwiatowej w Jaśle

Biletem wstępu jest aplikacja Allegro. Dzięki niej odbierzesz kupon o wartości 20 zł na mobilne zakupy, kupisz popcorn za 1 zł oraz kultowy produkt z filmu.

kino Allegro

Źródło: UMJ/JDK

28-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)