REKLAMA
Lucas Tour

Idealna na romantyczną kolację, rodzinny obiad czy przyjęcia okolicznościowe? Restauracja Magnolia w Komborni

KOMBORNIA / PODKARPACIE. Letnia pogoda zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych i innych aktywności. Często szukamy nowych miejsc, które będą ciekawymi przystankami podczas naszych „małych podróży”. Dzisiaj chcieliśmy Was zaprosić do wyjątkowej restauracji, która zlokalizowana jest niedaleko Krosna, w Komborni. Dokładnie w Dworze Kombornia.

Restauracja Magnolia, bo o niej mowa, jest regularnie (od 2014 r.) wyróżniana w żółtym przewodniku Gault&Millau, a także uzyskuje odznaczenia „Poziomek” – znak jakości Magdy Gessler.

Klimatyczne wnętrza i niezwykłe okoliczności przyrody

Magnolia zaprasza do stylowych saloników ozdobionych zabytkowymi polichromiami. Każdy z nich mieści od kilku do kilkudziesięciu osób.

Na miejscu, do dyspozycji Gości jest również druga restauracja – Ogrodowa, bar oraz dwa tarasy z widokiem na staw oraz rozległy, zabytkowy park. Do dyspozycji Gości jest tu 10 ha przestrzeni, w której można prawdziwie odpocząć i zapomnieć o codzienności.

Lokalne produkty, warzywa z własnego ogrodu oraz…

Zgodnie z ideą kuchni Slow Food, dania w Restauracji Magnolia powstają głównie w oparciu o wysokiej jakości produkty lokalne. W sezonie warzywa, owoce i zioła trafiają na stoły wprost z tutejszego ogrodu i sadu, a sery oraz mięsa od lokalnych producentów. Menu zmienia się sezonowo, a dodatkowo dostępna jest specjalna wkładka z pozycjami, które są szczególnie polecane przez Szefa Kuchni, Marcina Majchrzaka.

Świeże ryby i owoce morza

Jeśli jesteście miłośnikami ryb i owoców morza, koniecznie musicie odwiedzić to miejsce! Skosztujecie doskonale przyrządzonych dań, do których zaproponujemy Wam odpowiednie wino.

Na uwagę zasługuje fakt, że Szef Kuchni lubi wędkować. Ryby i owoce morza zamawia u najlepszych dostawców, którzy gwarantują jakość i świeżość produktów. Dzięki temu, w Magnolii poczujecie się jak w hiszpańskiej knajpce, która serwuje tyle co złowione homary, ostrygi, mule czy kalmary.

 

Zarezerwuj stolik już dziś!

Restauracja jest otwarta codziennie od 13:00 do 21:00.

Aktualne menu można sprawdzić na stronie restauracji: www.kombornia.pl

Rezerwacja:
tel. 13 435 42 89
e-mail: hotel@dworkombornia.pl

materiały nadesłane

30-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)