REKLAMA
Lucas Tour

Jarmark Wielkanocny w VIVO! Krosno

KROSNO / PODKARPACIE. W dniach 8-10 kwietnia, w godz. 10.00-18.00, w VIVO! Krosno będzie można poczuć wyjątkowy klimat Świąt Wielkanocnych. Wszystko za sprawą Jarmarku Wielkanocnego przygotowanego przez Fundację Wielkie Serce dla Dzieci oraz Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie.

W trakcie Jarmarku Wielkanocnego każdy chętny będzie mógł zakupi piękne, ręcznie wykonane m.in.: palmy wielkanocne, wianki, baranki, zajączki, pisanki, koszyczki z bukszpanu. Nie zabraknie także tradycyjnych wypieków świątecznych – pysznych babek czy mazurków.

Zebrana ze sprzedaży kwota w całości trafi do obu organizacji i przeznaczona zostanie na realizację działań statutowych – pomoc osobom z niepełnosprawnością intelektualną oraz wsparcie rodzin z dziećmi w trudnych sytuacjach życiowych.

– Organizowany w naszym Centrum Handlowym Jarmark Wielkanocny będzie idealną okazją, aby nie tylko zaopatrzyć się w produkty niezbędne na świątecznym stole, ale również wspomóc organizacje, które na co dzień troszczą się o potrzebujących. Dlatego warto więc w dniach 8-10 kwietnia odwiedzić VIVO! i nabyć wielkanocne dekoracje czy przysmaki – mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!

materiały nadesłane

05-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)