REKLAMA
Lucas Tour

Jasielscy antyterroryści najlepsi podczas Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów (ZDJĘCIA)

JASŁO / PODKARPACIE. Znamy zwycięzców III Wojewódzkiego Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów o Puchar Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Drugie miejsce na podium wywalczył zespół Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, a trzecie zajęła reprezentacja, w skład której weszli policjanci z Leska i Ustrzyk Dolnych.

W minioną sobotę hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle stała się areną zmagań drużyn uczestniczących w III Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów. Jego organizatorem była jasielska Policja oraz Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Jaśle. W zawodach uczestniczyło osiem zespołów: funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie, policjanci komend miejskich i powiatowych z Krosna, Przemyśla, Jasła, Rzeszowa, Leska i Ustrzyk Dolnych oraz reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Uroczyście turniej otworzył insp. Paweł Filipek – Komendant Powiatowy Policji w Jaśle, który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach. Zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Grając systemem „każdy z każdym” zajęły miejsca rankingowe uprawniające do gry w półfinale, a następnie o najwyższe podium. Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze współzawodnictwa i gry fair play.

Po zaciętych grach eliminacyjnych, w finale turnieju zagrały drużyny: Komendy Wojewódzkiej Policji i Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Po emocjonującym pojedynku, zwycięstwo przypadło drużynie antyterrorystów. Drugie miejsce na podium zajęła reprezentacja komendy wojewódzkiej, a trzecie zespół składający się z funkcjonariuszy z Leska i Ustrzyk Dolnych. Najlepszą zawodniczą turnieju wybrana została Małgorzata Czechowska z KMP w Przemyślu. Za najlepszego zawodnika uznano Arkadiusza Czerwińskiego z SPAP w  Rzeszowie.

W imieniu Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, zwycięzcom turnieju puchar wręczył insp. Paweł Filipek Komendant Powiatowy Policji w Jaśle. W uroczystym zakończeniu zawodów i rozdaniu nagród udział wzięli również asp. sztab. Józef Bąk Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP w Rzeszowie oraz asp. Jerzy Poszelężny Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZP w Jaśle.

źródło: KPP Jasło

[nggallery id=14]

23-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)