REKLAMA
Lucas Tour

JASŁO: 16-latka potrącona na przejściu dla pieszych

JASŁO / PODKARPACIE. Jasielscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motocykla i osoby pieszej. Dziś rano na przejściu dla pieszych przy ul. Kościuszki w Jaśle, kierujący motocyklem potrącił przechodzącą przez przejście 16-latkę. W wyniku zdarzenia nieletnia z obrażeniami została przewieziona do jasielskiego szpitala.  Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Około godz. 7.50 dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Kościuszki w rejonie dworca PKP. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 16-letnia mieszkanka Jasła, w trakcie przechodzenia przez jezdnię została potrącona przez 18-letniego motocyklistę, mieszkańca gminy Nowy Żmigród. Nieletnia z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Kierujący motocyklem był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji drogowej na przejściu dla pieszych 18-latek stracił prawo jazdy. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

crosswalk-407023_1280
KPP Jasło
12-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)