REKLAMA
Lucas Tour

JASŁO: Najlepsi z najlepszych

Siedmioro uczniów klas trzecich gimnazjalnych otrzymało w tym roku szkolnym nagrodę Burmistrza Miasta Jasła. Nagrody przyznawane są w ramach Lokalnego Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Mieście Jaśle.

Śmiało można powiedzieć, że uczniowie naszych szkół osiągają wspaniałe wyniki i zdobywają zaszczytne laury. Jest to zasługa ich determinacji, chęci i oczywiście zdolności, ale jest to również zasługa rodziców, nauczycieli i dyrektorów, którzy wspierają ich w tych poczynaniach. Za to wszystkim Państwu serdecznie dziękuję – powiedział podczas uroczystego wręczenia nagród, Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Nagrodę otrzymali uczniowie klas III gimnazjalnych (po dwóch uczniów ze szkoły), którzy uzyskali wzorową ocenę z zachowania; mieli co najmniej średnią ocen 5,0 z obowiązkowych przedmiotów nauczania oraz brali udział w konkursach interdyscyplinarnych, przedmiotowych, tematycznych lub sportowych na szczeblu co najmniej rejonowym zdobywając tytuł laureata.

Nagrody otrzymali:
Bartosz Rumiński (Szkoła Podstawowa nr 1)
Emilia Matuszewska (Szkoła Podstawowa nr 1)
Jakub Kalisz (Szkoła Podstawowa nr 2)
Mateusz Uliasz (Szkoła Podstawowa nr 2)
Aleksandra Leśniak (Szkoła Podstawowa nr 12 w Zespole Szkół Miejskich nr 3)
Aleksandra Czerkowicz (Szkoła Podstawowa nr 12 w Zespole Szkół Miejskich nr 3)
Maciej Ochwat (Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkół Miejskich nr 5)

Najlepsi z najlepszych_1

Celem Programu jest promowanie osiągnięć uczniów wybitnie uzdolnionych, zachęcanie ich do uczestnictwa w konkursach i olimpiadach na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym, a przede wszystkim motywowanie ich do dalszej nauki i pracy. Urząd Miasta w Jaśle

22-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)