REKLAMA
Lucas Tour

JASŁO: VIII edycja KRUSHFEST- przystanek Kwiatowa

JASŁO / PODKARPACIE. Tegoroczny Krushfest będzie VIII edycją tej idei, której celem jest przede wszystkim propagowanie ambitnej muzyki rockowej i alternatywnej. Odbędzie się 10 września, o godzinie 15.00 w Jaśle.

banner_2016_foto_vader

W tym roku prowadzimy starania, aby na Krushfest’owej scenie pojawiły się polskie gwiazdy z czołówki muzyki rockowej. Jako gwiazdę wieczoru planujemy zaprezentować zespół TURBO. Żywa legenda polskiego rocka, 35 lat na scenie. Twórca utworu „Dorosłe dzieci”, który stał się nie tylko jednym z najważniejszych i największych przebojów 1982 roku, ale i całej polskiej muzyki rockowej.

Drugą gwiazdą wrześniowej imprezy ma być polski zespół Decapitated. Zespół, który znany jest na całym świecie. Odbył liczne trasy po Ameryce Pólnocnej i południowej, Azji, Europie, Australii jak również udało mu się zagrać w RPA w Afryce.

Jak co roku na Krushfeście nie może zabraknąć gospodarzy festiwalu. KRUSHER zaprezentuje materiał z płyty MetaLOA i najnowszej epki Take A Pill.

Na scenie wystąpią także: „Post Profession” z Śląska, „Netherfell” z Krakowa, „Internal Quiet” oraz metalowcy z Krosna „Mosh Machine”

Bilet zwykły
35 zł – przedsprzedaż
45 zł – w dniu imprezy tj. 10.09.2016

Bilet sponsorski
100 zł – bilet + koszulka do wyboru* + smycz festiwalu + pamiątkowe piórko gitarowe festiwalu + płyty zespołu Krusher – „Forward” i „MetaLoa” oraz wejście na backstage
*Celem wybrania koszulki, koloru i rozmiaru prosimy o kontakt na bilety.krushfest@krusher.pl
*Można tez wybrać inna koszulkę lub inne gadżety, które są dostępne w dziale www.krushfest.pl/sklep/

Dzieci do lat 10 – wstęp wolny – tylko pod opieką osoby dorosłej

Gdzie kupić bilet ? Czytaj TUTAJ

 

1

 

 

26-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)