REKLAMA
Lucas Tour

Kierowca ciężarówki nie zachował ostrożności i najechał na tył drugiego samochodu

JASŁO / PODKARPACIE. Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Jaśle. Wskutek zderzenia ciężarowego DAF-a z toyotą corollą, jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci ustalili wstępne okoliczności zdarzenia.

O wypadku drogowym w Jaśle dyżurny komendy został powiadomiony wczoraj po południu. Interweniujący policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący ciężarowym dafem jechał drogą krajową nr 73 w kierunku Pilzna. W Jaśle na ul. 17-go Stycznia  nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poprzedzającej go toyoty corolli. Do zdarzenia doszło, gdy kierująca toyotą zatrzymała się przy osi jezdni, aby przepuścić jadące z naprzeciwka samochody i skręcić w lewo.

W wypadku ucierpiała kierująca  corollą 44-letnia mieszkanka Jasła. Pokrzywdzona została zabrana przez zespół karetki pogotowia do jasielskiego szpitala. Kierowca ciężarowego DAF-a nie odniósł obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną, ustalili świadków. Okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego dochodzenia.

źródło: KPP Jasło

policja81

19-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)