REKLAMA
Lucas Tour

KONKURS: Jasło w obiektywie aparatu. Zagłosuj na najlepsze zdjęcie!

JASŁO / PODKARPACIE. 25 zdjęć bierze udział we wrześniowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye. Głosowanie internetowe na najlepsze zdjęcie trwa do 18 października. Autor zdjęcia miesiąca otrzyma 100 zł.

FotoEye_banerek

Do wrześniowego etapu konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye zgłoszono 28 zdjęć, ale tylko na jedno z 25 zdjęć można oddać swój głos raz dziennie. Zagłosować można poprzez powiększenie miniaturki wybranego zdjęcia i kliknięcie pola „ZAGŁOSUJ”. Celem głosowania internetowego jest nie tylko wyłonienie zdjęcia miesiąca, lecz przede wszystkich prezentacja prac fotograficznych uczestników konkursu i ich indywidualnego spojrzenia na Jasło.

Zagłosować możecie TUTAJ.

Pasjonatom fotografowania przypominamy, że październik to ostatni miesiąc, w którym można dokonywać zgłoszeń do konkursu. Do 31 października br. przyjmowane są zgłoszenia do konkursu na „zdjęcie października” i jednocześnie na „zdjęcie roku”. Każde zgłoszenie powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy, oświadczenie autora oraz max. 5 zdjęć. Zgłoszenia można dokonywać pocztą lub osobiście a także poprzez serwer ftp.

Powoli konkurs dobiega końca i już niebawem poznamy nazwiska zwycięzców w konkursie na zdjęcie roku. Zdjęcie roku wybierane jest spośród wszystkich zdjęć zgłoszonych do konkursu. Nadmieniamy, że autorzy zdjęć roku otrzymają kolejno: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 750 zł.

UMJ

06-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)