REKLAMA
Lucas Tour

„Kręci mnie bezpieczeństwo” podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka (ZDJĘCIA)

JASŁO / PODKARPACIE. Jasielscy policjanci uczestniczyli w pikniku organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, funkcjonariusze mówili najmłodszym o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa, także podczas wakacji.

W czwartek 1 czerwca, na terenie Ogrodu Jordanowskiego w Jaśle odbył się piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła oraz Starosty Jasielskiego. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. Wśród uczestników tego wydarzenia nie zabrakło także policjantów, na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Jaśle nadkom. Jackiem Krzyżakiem.

Policjanci zaprezentowali uczestnikom pikniku sprzęt, który na co dzień  wykorzystują w służbie. Dzieci mogły z bliska oglądać motocykle i radiowozy oraz usiąść za ich kierownicą. Wszyscy mogli przymierzyć elementy wyposażenia funkcjonariuszy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” policjanci odpowiadali dzieciom na wiele pytań oraz przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w kontekście zbliżających się wakacji.

Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Jaśle, najmłodsi otrzymali odblaskowe breloki i przywieszki zakupione w ramach Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli.

pw

[nggallery id=84]

Źródło: KPP Jasło

06-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)