REKLAMA
Lucas Tour

„Kultura na widoku”- 1000 utworów do pobrania

JASŁO / PODKARPACIE. Już od 2 września startuje projekt Kultura na Widoku, dający dostęp do ponad 1000 utworów w cyfrowej wersji – książek, filmów, muzyki, gier i wirtualnych spacerów po muzeach świata. Materiały będzie można pobierać codziennie, przez pięć tygodni, aż do 8 października br.

4E0326A7-3379-49F0-8BBC-AA9BAC6BC821[182]

Kultura Na Widoku to multimedialny projekt Fundacji Legalna Kultura. To powszechny dostęp do ponad 1000 utworów z 30 legalnych źródeł, które biorą aktywny udział w projekcie. Można je pobierać łatwo, wygodnie i szybko – wystarczy smartfon czy notebook i kultura jest na wyciągnięcie ręki. To oferta dla każdego, różnorodna i bezpłatna lub po preferencyjnych cenach – cena najdroższych utworów nie przekracza 10 zł (oprócz gier). Wbrew panującym powszechnie opiniom kultura w sieci nie musi być droga.

W tym roku łącznie (na plakatach, specjalnych regałach, citylightach i stronie internetowej kultura na widoku) będzie można znaleźć: 275 filmów i spektakle teatralne, 257 albumów muzycznych, 386 książek, 43 gry komputerowe oraz 97 wirtualnych spacerów po najciekawszych muzeach i galeriach świata.

Print

Kultura Na Widoku ma na celu promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i wyrabianie nawyku korzystania z jej legalnych źródeł. Jest skierowana do wszystkich – nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby spotkać się z kulturą.Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego I Polski Instytut Sztuki Filmowej, a współorganizatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

[nggallery id=53 images=4]

materiały nadesłane

30-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)