REKLAMA
Lucas Tour

Monitorowali skrzyżowania. Wykroczenia, a nawet przestępstwa

PODKARPACIE. „Czerwone Światło – STOP” – to policyjne działania, które miały na celu poprawę bezpieczeństwa na podkarpackich drogach. Przez trzy dni, funkcjonariusze ruchu drogowego zwracali uwagę, czy kierujący stosują się do czerwonego sygnału nadawanego przez sygnalizator świetlny, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych.

Każdego dnia, policjanci ruchu drogowego starają się zapewnić bezpieczeństwo na drogach naszego regionu. Są wszędzie tam, gdzie może dochodzić do niebezpiecznych sytuacji. Funkcjonariusze sprawdzają, czy kierowcy jeżdżą zgodnie z obowiązującymi przepisami – w tym, czy stosują się do sygnalizacji świetlnej.

Od środy do piątku, na drogach naszego województwa, policjanci ruchu drogowego prowadzili działania „Czerwone Światło – STOP”. Monitorowali skrzyżowania i reagowali na przypadki niestosowania się przez kierowców do sygnalizacji świetlnej. Funkcjonariusze reagowali na wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym.

Podejmowane działania prowadzone są w jednym celu – aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach, zarówno kierowców, jak i pieszych.

KWP

16-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)