REKLAMA
Lucas Tour

Najlepsza zabawa dla najmłodszych i rodziców. Rabkoland zaprasza!

Rabkoland to magiczne miejsce dla całej rodziny, uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce. Usytuowany jest w województwie małopolskim w Rabce-Zdrój, kilometr od zakopianki (głównej drogi łączącej Kraków i Zakopane), nieco ponad godzinę drogi od Krakowa. Wizyta w Rabkolandzie to doskonały pomysł na urozmaicenie wakacji w Tatrach – za cały dzień zabawy zapłacicie stałą cenę, niezależnie od ilości przejażdżek na karuzelach i godzin spędzonych w niezwykłych bawialniach.

30 lat rodzinnej zabawy!

Na cały sezon 2019 Rabkoland zaplanował obchody swoich 30 urodzin. Tak, to prawda – nasz Park ma już 30 lat! Pierwsi goście z pewnością jednak nie poznaliby dzisiejszego Rabkolandu. Corocznie przeprowadzane modernizacje, nowe atrakcje projektowane specjalnie dla nas, najwyższej jakości dekoracje i tematyzacje od polskich artystów – to wszystko sprawia, że rodzinna wycieczka do Rabkolandu z każdym rokiem staje się coraz większą przygodą, pełną zaczarowanych historii i różnorodnych przeżyć.

Weekend otwarcia będzie spełnieniem marzeń wszystkich małych odkrywców – to za sprawą nowej strefy tematycznej, Machinarium, która nada ton kilkudniowej imprezie inaugurującej sezon. Przez całą majówkę odbywać się będą warsztaty i zajęcia dla dzieci związane z wynalazkami i maszynami.

W tym sezonie dzieci po raz pierwszy odkryją nową, kreatywną salę zabaw, wypełnioną kreatywnymi klockami. Wszyscy nasi goście, także dorośli, skorzystają z długo wyczekiwanej karuzeli łańcuchowej – z niespotykanymi w Polsce podwójnymi, zabezpieczanymi siedzeniami. Choć przebudowie uległa cała centralna część parku, największym zaskoczeniem dla stałych bywalców będzie przemiana diabelskiego młyna, który poddano… kosmicznej renowacji! Smakosze znajdą dla siebie nowe, pyszne zakątki, a mali odkrywcy i wynalazcy będą zachwyceni nową strefą tematyczną.


Najlepsza zabawa dla najmłodszych i rodziców

Nowa strefa to rozszerzenie ogromnej oferty atrakcji oferowanych przez Rabkoland. A cóż to są za atrakcje! Ponad 30 urządzeń oferujących doznania w czasie przejażdżek: od bajkowej, weneckiej karuzeli aż po szalony Music Express. Znajdziecie tu najmniejszy rollercoaster w Europie (tylko dla dzieci!), diabelski młyn, z którego można podziwiać górską panoramę oraz łódeczki i pontony dla małych fanów pluskania. Dzieci wyszaleją się także na niezwykłych placach zabaw, na wielkich huśtawkach i w Dolinie Trzmiela. A kiedy zmęczy Was podróż Latającym Autobusem i poznacie już Wesołą Farmę, przybijcie Łodzią Wikingów do Odwróconego Domu! Czy przelękniecie się potęgi Wieży Duch-Duch? Mali kierowcy mogą wchodzić w kontrolowane kolizje na Autostopie albo przemierzać autem Kredkowy Las, a ci, którzy wolą statyczne rozrywki, odnajdą swoje nowe oblicza w Gabinecie Luster.

Ze wszystkich atrakcji, takich jak karuzele, rollercoastery czy łódeczki możecie korzystać przez cały dzień do woli, bez żadnego limitu, w cenie wejściówki! W Rabkolandzie znajdziecie jednak nie tylko urządzenia znane z najlepszych wesołych miasteczek. Podczas wizyty w parku towarzyszyć Wam będzie ponad 250 ruchomych figur, często połączonych Teatry Ruchomych Figur, które cieszą oczy i uszy nie tylko najmłodszych. W weekendy a także codziennie w wakacje czekają na Was także prawdziwe przedstawienia, w tym pokazy magii!

Aby mieć więcej sił na zabawę…

Zabawa na karuzelach zużywa mnóstwo energii, którą trzeba uzupełniać. Na szczęście w Rabkolandzie jest to proste i bardzo przyjemne! Od tego roku szczególnie zadbaliśmy o zdrowe alternatywy – otwieramy dla Was Sokopijalnię, gdzie czekają świeże soki i owoce, zupy, dania wegańskie i bezglutenowe. Wolicie zaszaleć i nie liczyć kalorii? Zapraszamy na pierogi i naleśniki do naszego Mniam Mniam. Porządnie zgłodnieliście? Włoska pizza z opalanego drewnem pieca już się piecze! Na łasuchów czeka kawiarnia Krówka z lodami, goframi i innymi słodkościami. Nasza bogata oferta gastronomiczna pozwoli Wam szybko odzyskać energię pomiędzy szaleństwami na karuzelach.


Ale to nie wszystko!

Dysponując urządzeniami rozrywkowymi dla całej rodziny postanowiliśmy wyróżnić się atrakcjami, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Pierwszym z nich było Muzeum Orderu Uśmiechu, gdzie wydawane są wyjątkowe w skali światowej odznaczenia – „Ordery Uśmiechu”, przyznawane dorosłym na wniosek dzieci. Te słoneczne odznaczenia są zazwyczaj przyznawane w okolicach Dnia Dziecka.

Drugą, niezwykle oryginalną atrakcją, są nietypowe zawody i mistrzostwa. Od roku 2001 organizowane są Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy, Mistrzostwa w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia, a do roku 2013 odbywały się Mistrzostwa w jeździe na muszlach klozetowych. Nasz park rozrywki pomiędzy Krakowem a Zakopanem to jedyne miejsce, w którym doświadczysz tak nietypowych konkurencji!

Każdy gość – duży czy mały – jest tutaj pożądanym i oczekiwanym towarzyszem wspólnej zabawy. Prowadzimy rodzinny biznes i robimy wszystko byście czuli się u nas jak w domu. Nasz park rozrywki oferuje wam łącznie 70 urządzeń rozrywkowych, w tym 34 główne atrakcje, które zmalują na twarzach zarówno młodszych, jak i tych starszych, pełen radości uśmiech!

Zapraszamy!

Wanda, Eugeniusz i Piotr Wiecha

artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

17-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook