REKLAMA
Lucas Tour

Natalia Kawalec w finałowej trójce The Voice Kids! (WIDEO)

Natalia Kawalec w finałowej trójce The Voice Kids! (WIDEO)

Natalia Kawalec znalazła się w finałowej trójce 3. edycji programu The Voice Kids. 15-latka na co dzień mieszka w Chicago, ale jej rodzina pochodzi z Rzeszowa. Młoda wokalistka nie ukrywa, że czuje się związana emocjonalnie z Rzeszowem.

hfhgfgh

Foto: YouTube / kanał: The Voice Kids Poland

Natalia Kawalec przeszła jak burza wszystkie etapy The Voice Kids. W sobotę (22 lutego) jako finalistka programu wykonała utwór „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Jej wykonanie do łez wzruszyło trenerów i prowadzących. Natalia została wytypowana do ścisłej finałowej trójki programu.

„Dziewczyna w kapeluszu”, bo tak Natalia Kawalec była rozpoznawana na początku programu, zachwyciła całą Polskę. Mimo, że przyjechała z daleka, polskość bije od niej na każdym kroku. Po castingowym występie trenerzy owacjami na stojąco podziękowali Natalii. Nastolatka jest już dzisiaj artystką, nie tylko wokalistką. Gra na pianinie, gitarze, ukulele, flecie poprzecznym. Sama komponuje i pisze teksty piosenek, a jedna z nich miała okazję wbić w fotel Dawida, Barona, Thomsona i Cleo. Zaniemówili i pozostali w bezruchu do końca piosenki z mokrymi oczami.

Natalia Kawalec urodziła się w USA, ale jej cała rodzina pochodzi z Rzeszowa, tutaj żyją i mieszkają jej dziadkowie i przyjaciele. Pomimo tego, że urodziła się poza krajem, zachwyca wszystkich brzmieniem swojego języka polskiego. Mówi również płynnie po angielsku i hiszpańsku. W ubiegłym roku została laureatką stypendium Wschodząca Gwiazda Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej w Nowym Jorku. Na zaproszenie PSFCU zaśpiewała podczas polskiej Parady Pułaskiego na słynnej Fifth Avenue (główna ulica centrum nowojorskiego Manhattanu) dla ponad 200 tysięcy osób.

By wygrać w The Voice Kids 3, Natalia Kawalec potrzebuje naszego wsparcia, ponieważ wygrywa ta osoba, która zdobędzie najwięcej SMS-owych głosów. Głosowanie rozpocznie się po programie.

W dwóch pierwszych edycjach programu The Voice Kids wygrywały dziewczyny z Podkarpacia (Roksana Węgiel z Jasła i Ania Dąbrowska – uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie). Czy teraz będzie podobnie? Trzymamy kciuki za Natalię!

  •  Natalia Kawalec – „All I Ask” – Przesłuchania w ciemno

 

Źródło: UM Rzeszowa, The Voice Kids Poland, YouTube

23-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)