REKLAMA
Lucas Tour

Nowe kierunki studiów w sanockiej uczelni!

SANOK / PODKARPACIE. Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza na nowe kierunki studiów podyplomowych: Inspektor ochrony danych osobowych, Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach medycznych.

Inspektor ochrony danych osobowych

1. DO KOGO SKIEROWANE SĄ STUDIA:

Studia przeznaczone są dla osób zamierzających wykonywać zawód Inspektora Ochrony Danych, audytorów, osób pełniących funkcję pełnomocnika ds. cyberprzestrzeni, a także osób zajmujących się problematyką audytu bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych. Ponadto uczestnikami mogą być osoby odpowiedzialne za planowanie oraz przeprowadzanie audytów w jednostkach sektora publicznego i prywatnego oraz w organach wymiaru sprawiedliwości. Kandydaci na studia muszą posiadać kwalifikację pełną co najmniej na poziomie 6 PRK (czyli posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych).

2. CZAS TRWANIA STUDIÓW:

Studia trwają dwa semestry i obejmują 220 godzin. Program studiów umożliwia uzyskanie przez słuchacza 32 punktów ECTS.

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach medycznych

1. DO KOGO SKIEROWANE SĄ STUDIA:

Studia podyplomowe Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach medycznych kierowane są do absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia (magisterskich, inżynierskich i licencjackich). Podstawowym celem proponowanych studiów jest przekazanie słuchaczom aktualnej i nowoczesnej wiedzy dotyczącej realizacji czynności związanych z obsługą pacjenta, administrowaniem systemami IT w służbie zdrowia, problematyką audytu bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych. Rozległa wiedza będzie obejmować treści podstawowe i zaawansowane, które pozwolą słuchaczom na odpowiedzialne zaplanowanie i przeprowadzanie takich audytów oraz wyposażenie ich w szereg umiejętności celem praktycznego wykorzystania. Kandydaci na studia muszą posiadać kwalifikację pełną co najmniej na poziomie 6 PRK (czyli posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych).

2. CZAS TRWANIA STUDIÓW:

Studia trwają dwa semestry i obejmują 230 godzin. Program studiów umożliwia uzyskanie przez słuchacza 32 punktów ECTS.

Więcej informacji uzyskacie Państwo w Dziale Toku Studiów 13 46 55 954 13 46 55 967 oraz na www.up-sanok.edu.pl/kandydaci

materiały nadesłane

09-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)