REKLAMA
Lucas Tour

Nowe miejsca pracy w Autosanie. „Szukamy fachowców” (VIDEO, FOTO)

Nowe miejsca pracy w Autosanie. „Szukamy fachowców” (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka fabryka odzyskuje mienie, a portfel zamówień powoli się wypełnia. Spółka potrzebuje więc rąk do pracy, dlatego szuka nowych pracowników. Spawacze, monterzy, elektromechanicy czy elektronicy samochodowi to zawody, w których są największe wakaty.

Warto przypomnieć, że Autosan aktualnie zatrudnia ponad 360 osób.

W związku z tym, że mamy pełen pakiet kontraktów, firma rozwija się dynamicznie, dlatego też prowadzimy rekrutację nowych pracowników. Potrzebujemy przede wszystkim ludzi na stanowiska fizyczne z takich grup zawodowych jak spawacze, monterzy, ślusarze, elektromechanicy, elektronicy samochodowi, kierowcy mechanicy, elektrycy, operatorzy CNC – wylicza Elżbieta Dziok-Nowak, kierownik działu ds. personalnych.

W czasach świetności w Autosanie pracowało ponad 7 tys. pracowników, zaś rocznie wyjeżdżało z hal ponad 3 tysiące autobusów.

W wywiadzie z listopada 2017 roku prezes Michał Stachura zaznaczał, że życzyłby i sobie i mieszkańcom powrotu fabryki do dawnej świetności. Nie będzie to łatwe. Jednak jak dowiedzieliśmy się Autosan obecnie chce zatrudnić nawet kilkadziesiąt wykwalifikowanych osób.

 


21-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook