REKLAMA
Lucas Tour

O właściwościach roślin leczniczych na VIII Konferencji Ekologicznej w Jaśle

JASŁO, KROSNO / PODKARPACIE. Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zaprasza na VIII Konferencję Ekologiczną. Temat tegorocznej edycji brzmi: „Właściwości użytkowe roślin leczniczych w kontekście zdrowego żywienia”. Konferencja odbędzie się w kolejny wtorek, 18 października.

Celem konferencji jest przede wszystkim kształtowanie świadomości ekologicznej młodzieży oraz dorosłych. Konferencję zaplanowano w godz. 8.30 – 15.00 i składać będzie się z dwóch części: teoretycznej – wykłady w MDK w Jaśle oraz praktycznej – warsztaty w PWSZ w Krośnie.

Wykłady wygłoszą osoby, które w swojej praktyce zawodowej zajmują się tematyką zastosowania roślin leczniczych, będą to: dr inż. Magdalena Frączek z Uniwersytetu Przyrodniczego w Krakowie, dr Henryk Różański, związany obecnie z PWSZ w Krośnie, dr Dominik Wróbel, również wykładowca w krośnieńskiej szkole wyższej, oraz magister farmacji Jolanta Miklar, która prowadzi gabinet zdrowia Świetlik. W ramach warsztatów prowadzonych przez pracowników naukowych PWSZ w Krośnie odbędzie się przyrządzanie potraw i naparów z dziko występujących roślin oraz bulw.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji nauczycieli (liczba zgłoszeń z danej szkoły/placówki dowolna) oraz uczniów w wieku od 14 roku życia wzwyż (max. 3 uczniów ze szkoły). Udział w Konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia udziału w Konferencji przyjmujemy do dnia 14 października 2016 r. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie TUTAJ(o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia).

1

MDK w Jaśle

11-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)