REKLAMA
Lucas Tour

Obronił się 10 marca, 19 wyjechał na staż! Takie rzeczy tylko w PWSZ!

SANOK / PODKARPACIE. W ramach programu Erasmus+ Tomasz Szewczuk, absolwent mechaniki i budowy maszyn, który obronił się 10 marca br., już 19 zaczyna staż we Włoszech! Dzięki bardzo sprawnej współpracy z firmą ADR w Zagórzu Tomasz odbędzie roczny staż w swoim wyuczonym zawodzie w firmie ADR Italia.

image001Rozmowa kwalifikacyjna w formie wideokonferencji kandydata z władzami ADR Italia zakończyła się sukcesem – Tomasz został przyjęty na staż na bardzo korzystnych warunkach, m.in. otrzymał darmowy pokój w hotelu przyzakładowym, możliwość kilkukrotnego w okresie stażu – np. co 2-3 miesiące lub z przyczyn osobistych – powrotu do Polski, przy kosztach transportu (samolot, dowóz z lotniska i na lotnisko we Włoszech) – 0€. Ponadto ma możliwość, w zależności od zaangażowania i postępów w przyswajaniu wiedzy po okresie wstępnym, otrzymania gratyfikacji miesięcznej ze strony ADR Italia. Oprócz tego otrzymuje stypendium z programu Erasmus+ na cały okres trwania stażu.

Brzmi dobrze, prawda? Jesteście zainteresowani? To świetnie, bo firma ADR ma jeszcze miejsca dla kolejnych absolwentów! Jeśli chcielibyście podjąć współpracę, zgłaszajcie się do Biura Karier, Promocji i Współpracy.

Ze swojej strony serdecznie dziękujemy firmie ADR w Zagórzu za bardzo sprawną – i szybką – współpracę!

erasmus_plus_logo-0-707x306 materiały nadesłane

22-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook